KOSMETIKA

 
 
 
Zde Vám představujeme ve stručnosti přípravky a kosmetické možnosti ošetření Vaší pleti, více pak nakoukněte do podsekcí.
Potěšte své  blízké a darujte jim výjimečný zážitek
 
 PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA
SynCare. Dermahyal. Monoderma. Medik8
Germaine de Capucciny. Ryor. 
 Asklepio. Nu Skin.
 
 
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI:
Ošetření mladistvé pleti,čistící kúry,aknózní pleť,citlivá pleť, suchá pleť, mastná pleť,smíšená pleť,hydratace pleti,ošetření zralé stresované,unavené, stárnoucí a poškozené pleti, lifting a široká škála speciálního individuálního ošetření s následnými možnostmi diamantové mikrodermabráze, chemického peelingu,dermarolleronu,mezoterapie , kyseliny hyaluronové.Také je velmi důležitá následná denní domácí péče s kvalitními výrobky,které máte možnost zakoupit v naší provozovně.
 
 
Profesionální program při postupu je uvolnění,odlíčení, čištění,tonizace, masáž,obnova,aktivace ,vyrovnávací fáze,případné zklidnění ,zakončení.
 
 
FIREWALL
Firewall obsahuje nový unikátní komplex proti stárnutí, který se nazývá Cusodase-P™, což je směs aktivních látek včetně průlomové antioxidační molekuly Firewall. Testy prokázaly, že Firewall je velice silným antioxidantem, který porazil dalších 9 prémiových značek. Firwall byl vyvinut pro stálé antioxidační působení, proto bylo složení rozděleno do dvou oddělených kapslí a nejlepšího antioxidačního působení je dosaženo při smíchání obou složek.
Firewall posiluje mladistvý vzhled pleti,
dodává hydrataci,
posiluje tvorbu kolagenu,
chrání ji před působením volných radikálů 
omezuje vznik pigmentových skvrn. 

Návod k použití 

Nanášejte po čištění pokožky. Na hřbet ruky naneste 1 dávku z každé pumpičky, pomalu smíchejte obě složky krouživými pohyby. Barva se změní v tmavě modrou, což signalizuje aktivaci komplexu. Pomocí prstů jemně naneste na obličej malé množství v podobě teček rovnoměrně rozmístěných po obličeji. Rozetřete na čelo, nos, tváře a krk podle náčrtku níže. Pro aplikaci v oblasti očí roztírejte směrem z obličeje, poté pomocí jemných malých krouživých pohybů na stranách a větších krouživých pohybů kolem očí k nosu a lícní kosti.
                                                                                                                                       
               
 
TOPlist
http://www.studio conversion.wbs.cz
aktualizováno: 12.11.2019 20:12:23